Sunon PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55
PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55 picture photo
Mfg. Part Number
PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55
Brief Description
FAN AXIAL 80X38MM 48VDC
Datasheet Download
PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55.pdf
Availability of PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55
QUANTITY
PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55 Order Process
Ship out your order
Specifications of PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55
Internal Part NumberEIS-PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55
Related LinksPMD4808PMB3-, PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55 Datasheet, Sunon Distributor
PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55 Details Description
Related parts for PMD4808PMB3-A (2).GN.IP55
VOLTMETER 20VDC LCD PANEL MOUNT datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 11.8 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 7.15KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DAC 16BIT I2C/SRL 16SSOP datasheet.pdf
CONN DIN C MALE 64CKT datasheet.pdf
GLOBAL LIMIT SWES MNT CROSS datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 1% 1/3W 1210 datasheet.pdf