Murata Electronics North America POT3106X-1-202
POT3106X-1-202 picture photo
Mfg. Part Number
POT3106X-1-202
Datasheet Download
POT3106X-1-202.pdf
Availability of POT3106X-1-202
QUANTITY
POT3106X-1-202 Order Process
Ship out your order
Specifications of POT3106X-1-202
Internal Part NumberEIS-POT3106X-1-202
Delivery TimeIn stock, ship POT3106X-1-202 today.
SeriesPOT3106X
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-POT3106X-1-202
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksPOT3106, POT3106X-1-202 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
POT3106X-1-202 Details Description
Related parts for POT3106X-1-202
SIDAC UNIDIR DUAL 75V 150A DO214 datasheet.pdf
LED 10.60X10MM 525NM GRN CLR SMD datasheet.pdf
RES SMD 2.71KOHM 0.01% 0.4W 1206 datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
G-374-38 RING VERSAKRIMP datasheet.pdf
RES 2.8 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP POLYMER 220UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
DIODE MODULE 600V 10000A PWRDISC datasheet.pdf
TVS DIODE 18.2VWM BPKG AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE PIN datasheet.pdf
DSUB 9 M SOD G ZINC datasheet.pdf
CAP FILM 0.0027UF 5% 2000VDC AXI datasheet.pdf