Hirose Electric Co Ltd PQ50S-2428(1007)
PQ50S-2428(1007) picture photo
Mfg. Part Number
PQ50S-2428(1007)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses
Brief Description
CONN PIN 24-28AWG
Datasheet Download
PQ50S-2428(1007).pdf
Availability of PQ50S-2428(1007)
QUANTITY
PQ50S-2428(1007) Order Process
Ship out your order
Specifications of PQ50S-2428(1007)
Internal Part NumberEIS-PQ50S-2428(1007)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PQ50S-2428(1007)
Related LinksPQ50S-24, PQ50S-2428(1007) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
PQ50S-2428(1007) Details Description
Related parts for PQ50S-2428(1007)
CONN PLUG 4POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 8.66K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
500VAC T D MIDGET 7A W TABS datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 294MA 2.4 OHM datasheet.pdf
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 52POS 1.27MM datasheet.pdf
TRANSISTOR GAN 30-3500MHZ 15W datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM XCUT datasheet.pdf
FINGER FEED datasheet.pdf
ROUND SPACER M3.3 STEEL 8MM datasheet.pdf