Sensata Technologies/Airpax PR11-42-15.0A-38809-15
PR11-42-15.0A-38809-15 picture photo
Mfg. Part Number
PR11-42-15.0A-38809-15
Datasheet Download
PR11-42-15.0A-38809-15.pdf
Availability of PR11-42-15.0A-38809-15
QUANTITY
PR11-42-15.0A-38809-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of PR11-42-15.0A-38809-15
Internal Part NumberEIS-PR11-42-15.0A-38809-15
FamilyCircuit Breakers
SeriesPR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PR11-42-15.0A-38809-15
Related LinksPR11-42-15., PR11-42-15.0A-38809-15 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
PR11-42-15.0A-38809-15 Details Description
Related parts for PR11-42-15.0A-38809-15
RES SMD 240 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 3KV X7R 1812 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V datasheet.pdf
CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf
DIODE GEN 200V 500MA MINI MELF datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 2POS SKT datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD datasheet.pdf
CONN PLUG 53POS CABLE SKT datasheet.pdf
IC ENERGY MEAS PROC LMU 68SQFN datasheet.pdf
CAP CER 300PF 6KV R85 datasheet.pdf