Sensata Technologies/Airpax PR11-51-25.0A-35425-25
PR11-51-25.0A-35425-25 picture photo
Mfg. Part Number
PR11-51-25.0A-35425-25
Datasheet Download
PR11-51-25.0A-35425-25.pdf
Availability of PR11-51-25.0A-35425-25
QUANTITY
PR11-51-25.0A-35425-25 Order Process
Ship out your order
Specifications of PR11-51-25.0A-35425-25
Internal Part NumberEIS-PR11-51-25.0A-35425-25
FamilyCircuit Breakers
SeriesPR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PR11-51-25.0A-35425-25
Related LinksPR11-51-25., PR11-51-25.0A-35425-25 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
PR11-51-25.0A-35425-25 Details Description
Related parts for PR11-51-25.0A-35425-25
RES ARRAY 2 RES 2 OHM 0606 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
EMITTER IR 940NM 100MA SMD datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 2A 250VAC 450VDC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 2POS SKT datasheet.pdf
TSM HP HI STRENGTH DISC 2" A MED datasheet.pdf
Connector Socket 25 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 10A 33W datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .100 30POS datasheet.pdf