Sensata Technologies/Airpax PR11-62-15.0A-34748-2-V
PR11-62-15.0A-34748-2-V picture photo
Mfg. Part Number
PR11-62-15.0A-34748-2-V
Datasheet Download
PR11-62-15.0A-34748-2-V.pdf
Availability of PR11-62-15.0A-34748-2-V
QUANTITY
PR11-62-15.0A-34748-2-V Order Process
Ship out your order
Specifications of PR11-62-15.0A-34748-2-V
Internal Part NumberEIS-PR11-62-15.0A-34748-2-V
FamilyCircuit Breakers
SeriesPR
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PR11-62-15.0A-34748-2-V
Related LinksPR11-62-15., PR11-62-15.0A-34748-2-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
PR11-62-15.0A-34748-2-V Details Description
Related parts for PR11-62-15.0A-34748-2-V
FUSE HLDR CART 600V 30A PNL MNT datasheet.pdf
BATTERY PACK NICAD 4.8V 2400MAH datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.6MHZ RRO 8SO datasheet.pdf
RES METAL OX 3W 200 OHM 5% AXL datasheet.pdf
SENS PROX 8MM-DIA 2MM-DIST SHLD datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 54.9 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 464 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 390UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
HEADER 0.100 16 POSITIONS SMD datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf