JAE Electronics PS-15PE-D4T1-PN1-1E
PS-15PE-D4T1-PN1-1E picture photo
Mfg. Part Number
PS-15PE-D4T1-PN1-1E
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Headers, Male Pins
Brief Description
CONN HEADER 15POS
Datasheet Download
PS-15PE-D4T1-PN1-1E.pdf
Availability of PS-15PE-D4T1-PN1-1E
QUANTITY
PS-15PE-D4T1-PN1-1E Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-15PE-D4T1-PN1-1E
Internal Part NumberEIS-PS-15PE-D4T1-PN1-1E
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Headers, Male Pins
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-15PE-D4T1-PN1-1E
Related LinksPS-15PE-D, PS-15PE-D4T1-PN1-1E Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-15PE-D4T1-PN1-1E Details Description
Related parts for PS-15PE-D4T1-PN1-1E
RES SMD 62 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 18.2K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP MICA 10PF 5% 500V SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 5.0V 48A 36-75VIN datasheet.pdf
FIXED IND 33NH 500MA 180 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 24.9 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES 147 OHM 1/2W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
VCO 1GHz REDBOX datasheet.pdf
CRYSTAL 38.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf