JAE Electronics PS-50PA-D4T1-A1
PS-50PA-D4T1-A1 picture photo
Mfg. Part Number
PS-50PA-D4T1-A1
Manufacturer
Product Category
Rectangular Connectors - Headers, Male Pins
Brief Description
CONN HEADER 50POS
Datasheet Download
PS-50PA-D4T1-A1.pdf
Availability of PS-50PA-D4T1-A1
QUANTITY
PS-50PA-D4T1-A1 Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-50PA-D4T1-A1
Internal Part NumberEIS-PS-50PA-D4T1-A1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyRectangular Connectors - Headers, Male Pins
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-50PA-D4T1-A1
Related LinksPS-50PA, PS-50PA-D4T1-A1 Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-50PA-D4T1-A1 Details Description
Related parts for PS-50PA-D4T1-A1
TRIAC ALTERNISTOR 400V 8A TO251 datasheet.pdf
RES SMD 7.15K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 130MHZ 8MSOP datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W datasheet.pdf
CABLE USB A MALE - B MALE 2M datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P6C VERT UNSHLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 7.5V 200MW 1005 datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf