JAE Electronics PS-50PF-D4T1-PKL1
PS-50PF-D4T1-PKL1 picture photo
Mfg. Part Number
PS-50PF-D4T1-PKL1
Brief Description
CONN HEADER 50POS
Datasheet Download
PS-50PF-D4T1-PKL1.pdf
Availability of PS-50PF-D4T1-PKL1
QUANTITY
PS-50PF-D4T1-PKL1 Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-50PF-D4T1-PKL1
Internal Part NumberEIS-PS-50PF-D4T1-PKL1
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-50PF-D4T1-PKL1
Related LinksPS-50PF-, PS-50PF-D4T1-PKL1 Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-50PF-D4T1-PKL1 Details Description
Related parts for PS-50PF-D4T1-PKL1
PTC RESETTABLE 1.5A 6V 1812 datasheet.pdf
RES 2.49M OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 205 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
OSC VCXO 739.3153MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 432 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 12VA THRU HOLE datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
OSC VCTCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf