JAE Electronics PS-60PE-D4T1-PKL1E
PS-60PE-D4T1-PKL1E picture photo
Mfg. Part Number
PS-60PE-D4T1-PKL1E
Brief Description
CONN HEADER 60POS
Datasheet Download
PS-60PE-D4T1-PKL1E.pdf
Availability of PS-60PE-D4T1-PKL1E
QUANTITY
PS-60PE-D4T1-PKL1E Order Process
Ship out your order
Specifications of PS-60PE-D4T1-PKL1E
Internal Part NumberEIS-PS-60PE-D4T1-PKL1E
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PS-60PE-D4T1-PKL1E
Related LinksPS-60PE-D, PS-60PE-D4T1-PKL1E Datasheet, JAE Electronics Distributor
PS-60PE-D4T1-PKL1E Details Description
Related parts for PS-60PE-D4T1-PKL1E
CONN HEADER VERT .100 8POS 30AU datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPST 15A 125V datasheet.pdf
MULTI-PAIR 4COND 24AWG SHLD 500' datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 1.8A 72 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN IDC 20POS 2.54MM 28AWG TIN datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 16PIN SLD CUP datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 datasheet.pdf
OSC MEMS 22.1184MHZ CMOS SMD datasheet.pdf