Sunon PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X20MM 12VDC
Datasheet Download
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN.pdf
Availability of PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
QUANTITY
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
Internal Part NumberEIS-PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
Related LinksPSD1204PKB, PSD1204PKB3-A(2).Z.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD1204PKB3-A(2).Z.GN Details Description
Related parts for PSD1204PKB3-A(2).Z.GN
IC DECODER 3-8 LINE 16-SOIC datasheet.pdf
IDC CABLE - MCG60K/MC60F/MCG60K datasheet.pdf
IC FILTR 8TH ORDR LOWPASS 16SOIC datasheet.pdf
EVAL KIT FOR MAX9988 datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
RES 759 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.25K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 12V 0.25A datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP TANT POLY 120UF 40V AXIAL datasheet.pdf