Sunon PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN
PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC
Datasheet Download
PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN.pdf
Availability of PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN
QUANTITY
PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN
Internal Part NumberEIS-PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN
Related LinksPSD1204PQBX-A, PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN Details Description
Related parts for PSD1204PQBX-A(2).Z.F.PWM.GN
IC VOICE REC/PLAY 180SEC 28-DIP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 75V 170A PLUS220 datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM datasheet.pdf
RES 69.8K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH CAP BLACK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 600W datasheet.pdf
SPIRALWRAP .25"DIA NATURAL 100' datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A datasheet.pdf