Sunon PSD1204PQBX-A(2).Z.GN
PSD1204PQBX-A(2).Z.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD1204PQBX-A(2).Z.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC
Datasheet Download
PSD1204PQBX-A(2).Z.GN.pdf
Availability of PSD1204PQBX-A(2).Z.GN
QUANTITY
PSD1204PQBX-A(2).Z.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD1204PQBX-A(2).Z.GN
Internal Part NumberEIS-PSD1204PQBX-A(2).Z.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD1204PQBX-A(2).Z.GN
Related LinksPSD1204PQB, PSD1204PQBX-A(2).Z.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD1204PQBX-A(2).Z.GN Details Description
Related parts for PSD1204PQBX-A(2).Z.GN
RESISTOR POWER ADJ 250 OHM 25W datasheet.pdf
RES SMD 1.05K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
RES 4.12K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED MOD 176.8LM/151.2LM 16.5X128 datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 32KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219 datasheet.pdf
500 TB SOCKET MATCH EO datasheet.pdf
BCVP-350WF- 9 BK datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 2A 80MW 50VCSP datasheet.pdf