Sunon PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN
PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 170X51MM 24VDC
Datasheet Download
PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN.pdf
Availability of PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN
QUANTITY
PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN
Internal Part NumberEIS-PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN
Related LinksPSD24H0AZBX-A, PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN Details Description
Related parts for PSD24H0AZBX-A(2).Z.F.PWM.GN
IC DSC 16BIT 24KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 4.19A 13 MOHM datasheet.pdf
FUSE CARRIER CLASS CC datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 100V Y5V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
BOX S STEEL 35.98"L X 24.02"W datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS INLINE PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN datasheet.pdf