Sunon PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 170X51MM 24VDC
Datasheet Download
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN.pdf
Availability of PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
QUANTITY
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Internal Part NumberEIS-PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
Related LinksPSD24H0AZBX-, PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN Details Description
Related parts for PSD24H0AZBX-A(2).Z.PWN.GN
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 datasheet.pdf
IC SRAM 18MBIT 100MHZ 100TQFP datasheet.pdf
TRANS GPA 33DBM 16-QFN datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 48VIN 1.2V@25A OUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 15VOUT datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
CONTACT SKT CRIMP 24-26AWG GOLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 12PIN CRIMP datasheet.pdf
CONN PLUG 48POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf