Sunon PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN picture photo
Mfg. Part Number
PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
Manufacturer
Product Category
DC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 170X51MM 48VDC
Datasheet Download
PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN.pdf
Availability of PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
QUANTITY
PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN Order Process
Ship out your order
Specifications of PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
Internal Part NumberEIS-PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Fans, Thermal Management
FamilyDC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
Related LinksPSD48H0AZBX, PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN Datasheet, Sunon Distributor
PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN Details Description
Related parts for PSD48H0AZBX-A(2).Z.F.GN
RES SMD 4.7M OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC DECODER DUAL BIN 1-4 16-DIP datasheet.pdf
R/A HDR POWERBLADE datasheet.pdf
CONSPICUITY MARKING 2" RED/WHT datasheet.pdf
CBI TRI/QUAD BLOCK SAMPLE PACK datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RJ45 STACKED LED 8 PORT datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 8.5PF 25V NP0 01005 datasheet.pdf