API Technologies Corp PSM4-680M-10T2
PSM4-680M-10T2 picture photo
Mfg. Part Number
PSM4-680M-10T2
Manufacturer
Product Category
EMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Brief Description
EMI FILTER
Datasheet Download
PSM4-680M-10T2.pdf
Availability of PSM4-680M-10T2
QUANTITY
PSM4-680M-10T2 Order Process
Ship out your order
Specifications of PSM4-680M-10T2
Internal Part NumberEIS-PSM4-680M-10T2
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Filters
FamilyEMI/RFI Filters (LC, RC Networks)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PSM4-680M-10T2
Related LinksPSM4-68, PSM4-680M-10T2 Datasheet, API Technologies Corp Distributor
PSM4-680M-10T2 Details Description
Related parts for PSM4-680M-10T2
RES SMD 31.6K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
CABLE TIE 50LB WR BLK 11.5"L datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SSD 240GB SCSI datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 7.9"L X 4.7"W datasheet.pdf
RES 8.45K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 670MA 510 MOHM datasheet.pdf
CONN HDR 27POS 0.100 SMD R/A datasheet.pdf
VARISTOR 10MM EPOXY 1.5KA 24.3V datasheet.pdf