Amphenol Industrial PT00A14-5S-476
PT00A14-5S-476 picture photo
Mfg. Part Number
PT00A14-5S-476
Brief Description
PT 5C 5#16 SKT RECP
Datasheet Download
PT00A14-5S-476.pdf
Availability of PT00A14-5S-476
QUANTITY
PT00A14-5S-476 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT00A14-5S-476
Internal Part NumberEIS-PT00A14-5S-476
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT00A14-5S-476
Related LinksPT00A14, PT00A14-5S-476 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT00A14-5S-476 Details Description
Related parts for PT00A14-5S-476
CONN TERM BLOCK 0.2" 36 POS datasheet.pdf
PATCHCORD 1/4" RED 6FT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 301 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
VARISTOR 135V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
IC FPGA 147 I/O 208PQFP datasheet.pdf
CAP TANT 5.6UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
SLEEVING FIBERGLASS NATURAL 500' datasheet.pdf
RES SMD 620 OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf