Amphenol Industrial PT00A18-30SW
PT00A18-30SW picture photo
Mfg. Part Number
PT00A18-30SW
Brief Description
PT 30C 29#20 1#16 SKT RECP
Datasheet Download
PT00A18-30SW.pdf
Availability of PT00A18-30SW
QUANTITY
PT00A18-30SW Order Process
Ship out your order
Specifications of PT00A18-30SW
Internal Part NumberEIS-PT00A18-30SW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT00A18-30SW
Related LinksPT00A1, PT00A18-30SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT00A18-30SW Details Description
Related parts for PT00A18-30SW
CONN FPC BOTTOM 80POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 250V 30A CHASSIS datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
CAP FILM 1600PF 3% 1.25KVDC RAD datasheet.pdf
IC IMAGE SENSOR LUPA300 48LLC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 8SOPWR datasheet.pdf
RES 510K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 9 RES 560 OHM 10SIP datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V datasheet.pdf
15UF 100V 6,3X11 datasheet.pdf