Amphenol Industrial PT00E12-10SW-476
PT00E12-10SW-476 picture photo
Mfg. Part Number
PT00E12-10SW-476
Brief Description
PT 10C 10#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT00E12-10SW-476.pdf
Availability of PT00E12-10SW-476
QUANTITY
PT00E12-10SW-476 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT00E12-10SW-476
Internal Part NumberEIS-PT00E12-10SW-476
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT00E12-10SW-476
Related LinksPT00E12-, PT00E12-10SW-476 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT00E12-10SW-476 Details Description
Related parts for PT00E12-10SW-476
RES SMD 7.5 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 2.6W AB 24TSSOP datasheet.pdf
IC DATA ACQ SYSTEM 10BIT 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
RES 1.6K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
ENCODER 128PPR DISK ASSY SHAFT datasheet.pdf
OSC MEMS 62.50MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 1.6K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V datasheet.pdf
254 TB RIS CLA 180D SOL datasheet.pdf
CAP FILM 0.24UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf