Amphenol Industrial PT00E14-19S-476
PT00E14-19S-476 picture photo
Mfg. Part Number
PT00E14-19S-476
Brief Description
PT 19C 19#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT00E14-19S-476.pdf
Availability of PT00E14-19S-476
QUANTITY
PT00E14-19S-476 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT00E14-19S-476
Internal Part NumberEIS-PT00E14-19S-476
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT00E14-19S-476
Related LinksPT00E14, PT00E14-19S-476 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT00E14-19S-476 Details Description
Related parts for PT00E14-19S-476
CARDEDGE 36POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CONN RCPT 25POS 30AWG 40IN datasheet.pdf
MOTOR BRUSHED DC GEAR 1.4W 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
STEEL RING KRIMPTITE TAPED datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 55POS SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 68V 1.25W DO204AL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf