Amphenol Industrial PT01USB1-10-6S
PT01USB1-10-6S picture photo
Mfg. Part Number
PT01USB1-10-6S
Brief Description
PT 6C 6#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT01USB1-10-6S.pdf
Availability of PT01USB1-10-6S
QUANTITY
PT01USB1-10-6S Order Process
Ship out your order
Specifications of PT01USB1-10-6S
Internal Part NumberEIS-PT01USB1-10-6S
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT01USB1-10-6S
Related LinksPT01USB, PT01USB1-10-6S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT01USB1-10-6S Details Description
Related parts for PT01USB1-10-6S
IC REG MULT CONFIG INV ADJ D2PAK datasheet.pdf
CONN SPLICE SHUR-PLUG TIN datasheet.pdf
LED RGB CLEAR 1208 R/A SMD datasheet.pdf
IC PROGRAM ADJ RESET SOT23-5 datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 1POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES 3.57 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ANT WCP DIPOL EXT 2.5GHZ 6" MMCX datasheet.pdf
40W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
CABLE 5POS datasheet.pdf
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 10A datasheet.pdf