Amphenol Industrial PT01USHST1-10-2P
PT01USHST1-10-2P picture photo
Mfg. Part Number
PT01USHST1-10-2P
Brief Description
PT 2C 2#16 PIN RECP
Datasheet Download
PT01USHST1-10-2P.pdf
Availability of PT01USHST1-10-2P
QUANTITY
PT01USHST1-10-2P Order Process
Ship out your order
Specifications of PT01USHST1-10-2P
Internal Part NumberEIS-PT01USHST1-10-2P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT01USHST1-10-2P
Related LinksPT01USHS, PT01USHST1-10-2P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT01USHST1-10-2P Details Description
Related parts for PT01USHST1-10-2P
INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD datasheet.pdf
IC ADC 16BIT PAR/SRL 25MSP 52QFN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 10POS 3.81MM datasheet.pdf
RES 8.45 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf