Amphenol Industrial PT02A22-36P-023
PT02A22-36P-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT02A22-36P-023
Brief Description
PT 36C 36#20 PIN RECP
Datasheet Download
PT02A22-36P-023.pdf
Availability of PT02A22-36P-023
QUANTITY
PT02A22-36P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT02A22-36P-023
Internal Part NumberEIS-PT02A22-36P-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT02A22-36P-023
Related LinksPT02A22, PT02A22-36P-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT02A22-36P-023 Details Description
Related parts for PT02A22-36P-023
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC DGTL POT 10K 129TAPS 10-MSOP datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP CER 39PF 16V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 19.3K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
M3 COAX DIFFUSE REFLECTIVE R2 datasheet.pdf
RES SMD 0.22 OHM 5% 2W 4318 datasheet.pdf
MICRO 25C S 12" RBW FLOAT NI datasheet.pdf
CAP CER 200PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf