Amphenol Industrial PT02A22-41S-023
PT02A22-41S-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT02A22-41S-023
Brief Description
PT 41C 14#16,27#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT02A22-41S-023.pdf
Availability of PT02A22-41S-023
QUANTITY
PT02A22-41S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT02A22-41S-023
Internal Part NumberEIS-PT02A22-41S-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT02A22-41S-023
Related LinksPT02A22, PT02A22-41S-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT02A22-41S-023 Details Description
Related parts for PT02A22-41S-023
CAP CER 4700PF 16V X5R 0201 datasheet.pdf
HEAT SINK 27MM X 27MM X 7.5MM datasheet.pdf
DIRECTIONAL COUPLER 1960MHZ 0603 datasheet.pdf
CABLE ASSY HI SPEED 41POS 400MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
FUSE HOLDER BLADE 70A IN LINE datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 300V 6A DO4 datasheet.pdf
RES 0.25 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf