Amphenol Industrial PT02C12-3S-025
PT02C12-3S-025 picture photo
Mfg. Part Number
PT02C12-3S-025
Brief Description
PT 3C 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
PT02C12-3S-025.pdf
Availability of PT02C12-3S-025
QUANTITY
PT02C12-3S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT02C12-3S-025
Internal Part NumberEIS-PT02C12-3S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT02C12-3S-025
Related LinksPT02C12, PT02C12-3S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT02C12-3S-025 Details Description
Related parts for PT02C12-3S-025
CONN PLUG W/DETENT 4POS .062 datasheet.pdf
MOSFET 2P-CH 20V 3.9A 8-TSSOP datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 60MHZ 16SOIC datasheet.pdf
RES CHAS MNT 500 OHM 1% 50W datasheet.pdf
CAP TACTILE SQUARE GREEN datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 100LQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 R/A DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 25V 10% 2312 datasheet.pdf
RES 0.075 OHM 30W 1% TO220 datasheet.pdf
IC SDRAM 128M 133MHZ 90BGA datasheet.pdf