Amphenol Industrial PT02E12-10PW-025
PT02E12-10PW-025 picture photo
Mfg. Part Number
PT02E12-10PW-025
Brief Description
PT 10C 10#20 PIN RECP
Datasheet Download
PT02E12-10PW-025.pdf
Availability of PT02E12-10PW-025
QUANTITY
PT02E12-10PW-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT02E12-10PW-025
Internal Part NumberEIS-PT02E12-10PW-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT02E12-10PW-025
Related LinksPT02E12-, PT02E12-10PW-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT02E12-10PW-025 Details Description
Related parts for PT02E12-10PW-025
IC OPAMP VGA 40MHZ 24SOIC datasheet.pdf
MCU ATMEGA1281/AT86RF230 64-TQFP datasheet.pdf
RES SMD 2.94KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
JACK SCREW HEX 4-40 datasheet.pdf
TRIMMER 1K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPDT 15A SCREW datasheet.pdf
Crystal 24.5760MHz 30ppm 16pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 365 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
EMI FILTER datasheet.pdf
CONN FFC TOP 6POS 1MM SMD R/A datasheet.pdf