Amphenol Industrial PT02SE18-32SY
PT02SE18-32SY picture photo
Mfg. Part Number
PT02SE18-32SY
Brief Description
PTSE 32C 32#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT02SE18-32SY.pdf
Availability of PT02SE18-32SY
QUANTITY
PT02SE18-32SY Order Process
Ship out your order
Specifications of PT02SE18-32SY
Internal Part NumberEIS-PT02SE18-32SY
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT02SE18-32SY
Related LinksPT02SE, PT02SE18-32SY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT02SE18-32SY Details Description
Related parts for PT02SE18-32SY
CABLE SMA QC PLUG-PLUG RG316 48" datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20% 20V AXIAL datasheet.pdf
40W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SIP datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1.5W DO214AA datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V/ADJ 0.15A datasheet.pdf