Amphenol Industrial PT05A14-5S-025
PT05A14-5S-025 picture photo
Mfg. Part Number
PT05A14-5S-025
Brief Description
PT 5C 5#16 SKT PLUG
Datasheet Download
PT05A14-5S-025.pdf
Availability of PT05A14-5S-025
QUANTITY
PT05A14-5S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT05A14-5S-025
Internal Part NumberEIS-PT05A14-5S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT05A14-5S-025
Related LinksPT05A14, PT05A14-5S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT05A14-5S-025 Details Description
Related parts for PT05A14-5S-025
POWER CONTROL SSR 25A DC IN 240V datasheet.pdf
CAP CER 18PF 3KV SL/GP RADIAL datasheet.pdf
IC ARM7 MCU FLASH 256K 144-LQFP datasheet.pdf
IC MPU SPRVSRY CIRC 2.91V 16SOIC datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 100MS SNT-4A datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 1A DO204AL datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
RES 100 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
LED LUXEON WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
RES 22.6K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf