Amphenol Industrial PT06A14-15S-025
PT06A14-15S-025 picture photo
Mfg. Part Number
PT06A14-15S-025
Brief Description
PT 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06A14-15S-025.pdf
Availability of PT06A14-15S-025
QUANTITY
PT06A14-15S-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06A14-15S-025
Internal Part NumberEIS-PT06A14-15S-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06A14-15S-025
Related LinksPT06A14, PT06A14-15S-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06A14-15S-025 Details Description
Related parts for PT06A14-15S-025
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 20-VQFN datasheet.pdf
LEAD ASSY SNGL END 16AWG 72" datasheet.pdf
RES SMD 9.76 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 11.5KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC SW SMART HI SIDE 4CH DSO36-43 datasheet.pdf
HEX NUT 7/16-14 datasheet.pdf
RES 16.9 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf
CABLE STR SGL-END MALE 4POS 6' datasheet.pdf