Amphenol Industrial PT06CG-14-15S-023
PT06CG-14-15S-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT06CG-14-15S-023
Brief Description
PT 15C 1#16,14#16 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06CG-14-15S-023.pdf
Availability of PT06CG-14-15S-023
QUANTITY
PT06CG-14-15S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06CG-14-15S-023
Internal Part NumberEIS-PT06CG-14-15S-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06CG-14-15S-023
Related LinksPT06CG-1, PT06CG-14-15S-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06CG-14-15S-023 Details Description
Related parts for PT06CG-14-15S-023
RES SMD 909K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
FUSE GLASS 1.6A 125VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC MPU I.MX31 532MHZ 473MAPBGA datasheet.pdf
IC BUFFER/MULT ZD 16-SOIC datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 100' datasheet.pdf
CAP TANT 680UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 300MA 950 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 16V 20% 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf