Amphenol Industrial PT06SE12-10PX-025
PT06SE12-10PX-025 picture photo
Mfg. Part Number
PT06SE12-10PX-025
Brief Description
PTSE 10C 10#20 PIN PLUG
Datasheet Download
PT06SE12-10PX-025.pdf
Availability of PT06SE12-10PX-025
QUANTITY
PT06SE12-10PX-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06SE12-10PX-025
Internal Part NumberEIS-PT06SE12-10PX-025
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06SE12-10PX-025
Related LinksPT06SE12, PT06SE12-10PX-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06SE12-10PX-025 Details Description
Related parts for PT06SE12-10PX-025
TRANSFORMER AUTO 115-230VAC 2KVA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 150V 5A TO263AB datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 8-SOIC datasheet.pdf
FMBC NEO FLTR 3PH 2ST 55A 480VAC datasheet.pdf
Connector Socket 4 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 3KV X7R 2220 datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 1W MELF DO213AB datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 44 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
OPTOCOUP TRANS 4SMD datasheet.pdf
OSC MEMS 25MHZ H/LV CMOS SMD datasheet.pdf