Amphenol Industrial PT06UWHST2-12-10P-023
PT06UWHST2-12-10P-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT06UWHST2-12-10P-023
Brief Description
PT 10C 10#20 PIN PLUG
Datasheet Download
PT06UWHST2-12-10P-023.pdf
Availability of PT06UWHST2-12-10P-023
QUANTITY
PT06UWHST2-12-10P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06UWHST2-12-10P-023
Internal Part NumberEIS-PT06UWHST2-12-10P-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06UWHST2-12-10P-023
Related LinksPT06UWHST2, PT06UWHST2-12-10P-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06UWHST2-12-10P-023 Details Description
Related parts for PT06UWHST2-12-10P-023
IDC CABLE - HKR16H/AE16G/HPK16H datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 116W QUAD D 36SSOP datasheet.pdf
CONN RING UNINS 14-18AWG #8 datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 3A 88 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
FERRITE CORE PQ 6.7UH N97 datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS SOLDER datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HDM 9EMPR155F TG datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V datasheet.pdf
HEAT SHRINK datasheet.pdf
CAP FILM 270 NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf