Amphenol Industrial PT07A20-24S-023
PT07A20-24S-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT07A20-24S-023
Brief Description
PT 24C 24#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT07A20-24S-023.pdf
Availability of PT07A20-24S-023
QUANTITY
PT07A20-24S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT07A20-24S-023
Internal Part NumberEIS-PT07A20-24S-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT07A20-24S-023
Related LinksPT07A20, PT07A20-24S-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT07A20-24S-023 Details Description
Related parts for PT07A20-24S-023
MOSFET N-CH 24V 60A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG BST 3.3V 0.4A SYNC SC70-6 datasheet.pdf
TOOL HAND FOR DUOPLUG datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 200MA 1W datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom Entry 22 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 100K OHM 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 17POS INLINE SKT datasheet.pdf
SIDE INSERTION BRIDGE 3 POLE FOR datasheet.pdf
TV 28C 26#20 2#16 SKT J/N RECP datasheet.pdf
22UF 50V 5X11 datasheet.pdf