Laird Technologies IAS PT40010NSMF
PT40010NSMF picture photo
Mfg. Part Number
PT40010NSMF
Brief Description
CBL ASSY PIGTAIL 10' NM SMA FEM
Datasheet Download
PT40010NSMF.pdf
Availability of PT40010NSMF
QUANTITY
PT40010NSMF Order Process
Ship out your order
Specifications of PT40010NSMF
Internal Part NumberEIS-PT40010NSMF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT40010NSMF
Related LinksPT400, PT40010NSMF Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
PT40010NSMF Details Description
Related parts for PT40010NSMF
RES SMD 137 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 100MW SSSMINI3 datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS BK 4KW 400V datasheet.pdf
RES 9.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC MPU Q OR IQ 1.2GHZ 780FCBGA datasheet.pdf
WI-FI ACCESS POINT M2M DUAL POE datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
OSC XO 25.8048MHZ CMOS, TTL SMD datasheet.pdf