Laird Technologies IAS PT4004BB
PT4004BB picture photo
Mfg. Part Number
PT4004BB
Brief Description
CBL ASSY PIGTAIL 4' BNCM BNCM
Datasheet Download
PT4004BB.pdf
Availability of PT4004BB
QUANTITY
PT4004BB Order Process
Ship out your order
Specifications of PT4004BB
Internal Part NumberEIS-PT4004BB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT4004BB
Related LinksPT40, PT4004BB Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
PT4004BB Details Description
Related parts for PT4004BB
RES 3.3K OHM 1/2W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGE CARD DL 1MM 40POS SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS 24AWG .100 WHITE datasheet.pdf
RES 55 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M10 NYLON 86MM datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 400MA 360 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 787 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
MOSFET DUAL SAB 2.00V EE 8SOIC datasheet.pdf
CONN MALE M12 datasheet.pdf
M801 12C 12#16 PIN RECP THRD datasheet.pdf
35A Silicon Power Rectifier Diode IC datasheet.pdf