Amphenol Industrial PTS06U16-26P-023
PTS06U16-26P-023 picture photo
Mfg. Part Number
PTS06U16-26P-023
Brief Description
PTSE 26C 26#20 PIN PLUG
Datasheet Download
PTS06U16-26P-023.pdf
Availability of PTS06U16-26P-023
QUANTITY
PTS06U16-26P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PTS06U16-26P-023
Internal Part NumberEIS-PTS06U16-26P-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PTS06U16-26P-023
Related LinksPTS06U16, PTS06U16-26P-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PTS06U16-26P-023 Details Description
Related parts for PTS06U16-26P-023
IC OPAMP AUDIO 7MHZ 8DIP datasheet.pdf
INDUCTOR 9.8MH COMMON MODE datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE 470UH PC MT datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-TVSOP datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 37POS R/A datasheet.pdf
CAP CER 51PF 500V 1111 datasheet.pdf
RES 44.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET DIN 32POS VERT GOLD datasheet.pdf
SLEEVING PVC BLK 100' datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A datasheet.pdf
CAP FILM 0.016 UF 5 % 2KVDC RAD datasheet.pdf