Amphenol Industrial PTS06USBSB4-22-21S
PTS06USBSB4-22-21S picture photo
Mfg. Part Number
PTS06USBSB4-22-21S
Brief Description
PTSE 21C 21#16 SKT PLUG
Datasheet Download
PTS06USBSB4-22-21S.pdf
Availability of PTS06USBSB4-22-21S
QUANTITY
PTS06USBSB4-22-21S Order Process
Ship out your order
Specifications of PTS06USBSB4-22-21S
Internal Part NumberEIS-PTS06USBSB4-22-21S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PTS06USBSB4-22-21S
Related LinksPTS06USBS, PTS06USBSB4-22-21S Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PTS06USBSB4-22-21S Details Description
Related parts for PTS06USBSB4-22-21S
IC SWITCH SPDT SOT23-6 datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS .100 SGL STR PCB datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS INLINE MNT datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 11.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
350 TB SOC 2-ROWS WF RA datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 20% 480VAC AXIA datasheet.pdf