Amphenol Industrial PTSF06SE-22-78SW
PTSF06SE-22-78SW picture photo
Mfg. Part Number
PTSF06SE-22-78SW
Brief Description
CONN PLUG W/SOCKETS
Datasheet Download
PTSF06SE-22-78SW.pdf
Availability of PTSF06SE-22-78SW
QUANTITY
PTSF06SE-22-78SW Order Process
Ship out your order
Specifications of PTSF06SE-22-78SW
Internal Part NumberEIS-PTSF06SE-22-78SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PTSF06SE-22-78SW
Related LinksPTSF06SE, PTSF06SE-22-78SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PTSF06SE-22-78SW Details Description
Related parts for PTSF06SE-22-78SW
FIXED IND 120UH 1.25A 320 MOHM datasheet.pdf
LED SS 5V QUAD GRN DIFF PCB 5MM datasheet.pdf
COVER FOR CHASSIS 9X5" BLK datasheet.pdf
RES SMD 220 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
INPUT MODULE 4 ANALOG datasheet.pdf
IC DGTL POT 32POS 80K 8LFCSP datasheet.pdf
CAP FILM 0.068UF 5% 100VDC 2DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf
350 TB SPR CLA 45D THR datasheet.pdf
RES CHAS MNT 33 OHM 5% 100W datasheet.pdf