Panduit PUM071-R2S-D30
PUM071-R2S-D30 picture photo
Mfg. Part Number
PUM071-R2S-D30
Manufacturer
Product Category
Cable Ties and Cable Lacing
Brief Description
PUSH MOUNT ASSEMBLY
Datasheet Download
PUM071-R2S-D30.pdf
Availability of PUM071-R2S-D30
QUANTITY
PUM071-R2S-D30 Order Process
Ship out your order
Specifications of PUM071-R2S-D30
Internal Part NumberEIS-PUM071-R2S-D30
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable Ties and Cable Lacing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PUM071-R2S-D30
Related LinksPUM071-, PUM071-R2S-D30 Datasheet, Panduit Distributor
PUM071-R2S-D30 Details Description
Related parts for PUM071-R2S-D30
CONN HEADER .100 DUAL R/A 70POS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS 0.4MM BTB SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 6.3V JB 0201 datasheet.pdf