Panduit PUM071-R2S-D30
PUM071-R2S-D30 picture photo
Mfg. Part Number
PUM071-R2S-D30
Manufacturer
Product Category
Cable Ties and Cable Lacing
Brief Description
PUSH MOUNT ASSEMBLY
Datasheet Download
PUM071-R2S-D30.pdf
Availability of PUM071-R2S-D30
QUANTITY
PUM071-R2S-D30 Order Process
Ship out your order
Specifications of PUM071-R2S-D30
Internal Part NumberEIS-PUM071-R2S-D30
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable Ties and Cable Lacing
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PUM071-R2S-D30
Related LinksPUM071-, PUM071-R2S-D30 Datasheet, Panduit Distributor
PUM071-R2S-D30 Details Description
Related parts for PUM071-R2S-D30
IC PLD 8MC 10NS 28PLCC datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23-3 datasheet.pdf
IC DAC 12BIT MULT 20-PLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
LED BLUE 7X9MM SMD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 12A 24V datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
MULTI-PAIR 22COND 22AWG 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 30MA 1.15 OHM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf