TE Connectivity Raychem Cable Protection PVF-762508-2.5-9
PVF-762508-2.5-9 picture photo
Mfg. Part Number
PVF-762508-2.5-9
Datasheet Download
PVF-762508-2.5-9.pdf
Availability of PVF-762508-2.5-9
QUANTITY
PVF-762508-2.5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of PVF-762508-2.5-9
Internal Part NumberEIS-PVF-762508-2.5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,500
SeriesPVF
Packaging2500 per Pkg
Label TypeDie-Cut
Label Size3.00" x 2.00" (76.2mm x 50.8mm)
Operating Temperature-40°C ~ 130°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PVF-762508-2.5-9
PVF-762508-2.5-9 Details Description
Related parts for PVF-762508-2.5-9
IC EEPROM 1KBIT 1MHZ 8SOIC datasheet.pdf
WIRE FORM FAN GUARD 120MM datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
CONTACT RECPT 28-24AWG TIN PUD datasheet.pdf
IP MODULE CORE1553 BUS/REMOTE datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 40A datasheet.pdf