Panduit PVL200BY-5-Y
PVL200BY-5-Y picture photo
Mfg. Part Number
PVL200BY-5-Y
Brief Description
MARKER NUMBER OUTDOOR 5
Datasheet Download
PVL200BY-5-Y.pdf
Availability of PVL200BY-5-Y
QUANTITY
PVL200BY-5-Y Order Process
Ship out your order
Specifications of PVL200BY-5-Y
Internal Part NumberEIS-PVL200BY-5-Y
Label Type-
Label Size2.25" L x 0.88" W (57.2mm x 22.4mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PVL200BY-5-Y
Related LinksPVL200, PVL200BY-5-Y Datasheet, Panduit Distributor
PVL200BY-5-Y Details Description
Related parts for PVL200BY-5-Y
IC CLOCK MULTIPLIER 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1825 datasheet.pdf
LEAD TEST XR-BANAPLG 60" SET/10 datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CABLE 4COND 22AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 5W SMBJ datasheet.pdf
RES 0.1 OHM 2W .5% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE SKT datasheet.pdf
SINGLE M12 SHORT PW 5M NPN NC datasheet.pdf
FUSE LINK EDISON TYPE K 80A NRB datasheet.pdf