Panduit PW150F-L3
PW150F-L3 picture photo
Mfg. Part Number
PW150F-L3
Manufacturer
Product Category
Spiral Wrap, Expandable Sleeving
Brief Description
1.50 38.1MM PANWRAP ORANGE 50'
Datasheet Download
PW150F-L3.pdf
Availability of PW150F-L3
QUANTITY
PW150F-L3 Order Process
Ship out your order
Specifications of PW150F-L3
Internal Part NumberEIS-PW150F-L3
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilySpiral Wrap, Expandable Sleeving
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PW150F-L3
Related LinksPW15, PW150F-L3 Datasheet, Panduit Distributor
PW150F-L3 Details Description
Related parts for PW150F-L3
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
VOLTMETER 200MVDC LCD PANEL MT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SENSOR 75PSI 1/4-18NPT 4-20MA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 57.6K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 65POS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM R-TAB datasheet.pdf
CAP CER 15PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 730NH 200MA 1.95 OHM datasheet.pdf