3M PWK-127T-72
PWK-127T-72 picture photo
Mfg. Part Number
PWK-127T-72
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
PWK TAPE 1 1/2 X 72"
Datasheet Download
PWK-127T-72.pdf
Availability of PWK-127T-72
QUANTITY
PWK-127T-72 Order Process
Ship out your order
Specifications of PWK-127T-72
Internal Part NumberEIS-PWK-127T-72
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PWK-127T-72
Related LinksPWK-1, PWK-127T-72 Datasheet, 3M Distributor
PWK-127T-72 Details Description
Related parts for PWK-127T-72
MOD PWR ENTRY STD PCB PNL datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 7/16-20-2B 4-20MA datasheet.pdf
RES 11.1K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS W/PIN BOX datasheet.pdf
FUSE DIST BLOCK 175A 600V 2POLE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
4.2MM WTB VTHDR W/O MNTFLG datasheet.pdf
RES 0.65 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 487K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 90VWM 158VC DO215AB datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 400MA 1.3 OHM SMD datasheet.pdf