Bulgin PXM6010/22P/CR/0709
PXM6010/22P/CR/0709 picture photo
Mfg. Part Number
PXM6010/22P/CR/0709
Brief Description
CONN HSNG PLUG FLEX 22POS PIN
Datasheet Download
PXM6010/22P/CR/0709.pdf
Availability of PXM6010/22P/CR/0709
QUANTITY
PXM6010/22P/CR/0709 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM6010/22P/CR/0709
Internal Part NumberEIS-PXM6010/22P/CR/0709
PackagingBulk
Connector TypePlug for Male Contacts
Number of Positions22
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM6010/22P/CR/0709
Related LinksPXM6010/2, PXM6010/22P/CR/0709 Datasheet, Bulgin Distributor
PXM6010/22P/CR/0709 Details Description
Related parts for PXM6010/22P/CR/0709
TRANS NPN 300V 0.1A SOT54 datasheet.pdf
OSC OCXO 12.8MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 9POS BOX MNT PINS datasheet.pdf
CONN RING 14-18AWG CRIMP datasheet.pdf
LED CBI 3MM 4X1 RED,RED,GRN,YLW datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZB24 M32 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 79POS SKT datasheet.pdf