Bulgin PXM7010/32P/CR/0507/SN
PXM7010/32P/CR/0507/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM7010/32P/CR/0507/SN
Brief Description
CONN HSG PLUG FLEX 32POS PINS
Datasheet Download
PXM7010/32P/CR/0507/SN.pdf
Availability of PXM7010/32P/CR/0507/SN
QUANTITY
PXM7010/32P/CR/0507/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7010/32P/CR/0507/SN
Internal Part NumberEIS-PXM7010/32P/CR/0507/SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
PackagingBulk
Connector TypePlug for Male Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7010/32P/CR/0507/SN
Related LinksPXM7010/32P, PXM7010/32P/CR/0507/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7010/32P/CR/0507/SN Details Description
Related parts for PXM7010/32P/CR/0507/SN
CAP CER 6.8PF 50V C0H AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 21.5K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 15NS 44SOJ datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ8 PG36 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
BASIC SWITCH datasheet.pdf
IC OSC VCXO 24MHZ 6-CLCC datasheet.pdf