Bulgin PXM7010/32P/CR/0911
PXM7010/32P/CR/0911 picture photo
Mfg. Part Number
PXM7010/32P/CR/0911
Brief Description
CONN HSG PLUG FLEX 32POS PINS
Datasheet Download
PXM7010/32P/CR/0911.pdf
Availability of PXM7010/32P/CR/0911
QUANTITY
PXM7010/32P/CR/0911 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7010/32P/CR/0911
Internal Part NumberEIS-PXM7010/32P/CR/0911
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
PackagingBulk
Connector TypePlug for Male Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7010/32P/CR/0911
Related LinksPXM7010/3, PXM7010/32P/CR/0911 Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7010/32P/CR/0911 Details Description
Related parts for PXM7010/32P/CR/0911
CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD datasheet.pdf
IC FULL ADDER 4BIT BIN 16SO datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKTS datasheet.pdf
SHEETING REFLECTIVE 1/2" X 5YD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
Connector Receptacle 26 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
RES 560 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 25POS 0.100 T/H datasheet.pdf
OSC MEMS 312.515MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
EVAL KIT FOR MAX14932 datasheet.pdf
GT 25C 25#16 SKT RECP BOX datasheet.pdf
7 MHz Rail-to-Rail Low Voltage Operational Amplifiers IC datasheet.pdf