Bulgin PXM7010/32P/CR/1113
PXM7010/32P/CR/1113 picture photo
Mfg. Part Number
PXM7010/32P/CR/1113
Brief Description
CONN HSG PLUG FLEX 32POS PINS
Datasheet Download
PXM7010/32P/CR/1113.pdf
Availability of PXM7010/32P/CR/1113
QUANTITY
PXM7010/32P/CR/1113 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7010/32P/CR/1113
Internal Part NumberEIS-PXM7010/32P/CR/1113
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
PackagingBulk
Connector TypePlug for Male Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7010/32P/CR/1113
Related LinksPXM7010/3, PXM7010/32P/CR/1113 Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7010/32P/CR/1113 Details Description
Related parts for PXM7010/32P/CR/1113
SWITCH 3 POS DIP RECESS ROCK SLD datasheet.pdf
CONN MCX JACK 50 OHM EDGE MNT datasheet.pdf
RES SMD 2.37K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 1/8-27NPT 1-5V datasheet.pdf
TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
RES 2K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 58.3K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEX STANDOFF M5 NYLON 20MM datasheet.pdf
DB9F RJ45 CROSSOVER MOD ADAPTER datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
6800UF 100V 40X100MM 85C 15000H datasheet.pdf