Bulgin PXM7010/32S/CR/1315
PXM7010/32S/CR/1315 picture photo
Mfg. Part Number
PXM7010/32S/CR/1315
Brief Description
CONN HSG PLUG FLEX 32POS SKTS
Datasheet Download
PXM7010/32S/CR/1315.pdf
Availability of PXM7010/32S/CR/1315
QUANTITY
PXM7010/32S/CR/1315 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7010/32S/CR/1315
Internal Part NumberEIS-PXM7010/32S/CR/1315
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7010/32S/CR/1315
Related LinksPXM7010/3, PXM7010/32S/CR/1315 Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7010/32S/CR/1315 Details Description
Related parts for PXM7010/32S/CR/1315
BOARD TERM TURRET MINI 50POS datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK PCB 18POS OR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS R/A S-LATCH datasheet.pdf
RES 167 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
ACCY MIRROR MNT 3/4 58A SMAM datasheet.pdf
MOSFET N CH 75V 56A IPAK datasheet.pdf
SENSOR PHOTO 5MM 5-24VDC PNP datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 4A 250VAC 75VDC datasheet.pdf
RES CHAS MNT 40 OHM 1% 25W datasheet.pdf